Teczki reklamowe

Klipy|Teczki|Wzorniki

      Firma Krak Druk produkuje także artykuły reklamowe i poligraficzne codziennego użytku. Nasze produkty mają zastosowanie nie tylko w działaniach marketingowych, ale także w pracy biurowej. W bazie naszych produkcji znajdziecie Państwo m. in. deski z klipem na dokumenty, teczki reklamowe oraz wzorniki.

      Produkujemy ozdobne wzorniki tkanin, kolorów, papierów i innych nawet najbardziej nietypowych materiałów. Dzięki bogatej bazie standardowych szablonów teczek reklamowych jesteśmy w stanie zaoferować niskie ceny naszych produktów. Funkcjonalne i efektownie wykończone teczki reklamowe to gadżet promocyjny, który podniesie świadomość wizerunku Państwa firmy wśród potencjalnych klientów. Usztywniane klipy na notatki sprawdzą się podczas firmowych spotkań, narad, szkoleń i prezentacji. Profesjonalnie zaprojektowany i wykonany wzornik ułatwi Państwa klientom
dokonanie wyboru odpowiedniego produktu. Artykuły poligraficzne dostępne w naszej ofercie to nieodzowne atrybuty dla handlowców w wielu branżach. Polecamy!

→Strona główna
Wzorniki
k2
Klipy
klipy reklamowe