Segregatory

Artykuły biurowe opatrzone logo firmy cieszą się coraz większym powodzeniem. Pełnią rolę nie tylko użytkową, ale również marketingową – wzmacniają identyfikację wizualną marki, stanowią świetny gadżet upominkowy dla klientów czy kontrahentów przedsiębiorstwa. Krak Druk wśród akcesoriów tego typu oferuje segregatory reklamowe w różnych wymiarach – standardowe A4 i A5 oraz dowolne formaty według Państwa projektu.

Nasze segregatory tworzymy z litej tektury, którą następnie oklejamy zadrukowanym papierem, dzięki czemu są one nie tylko barwne i miłe dla oka, ale też niezwykle trwałe. Dysponujemy różnymi rodzajami zaczepów i mechanizmów, ułatwiających zamocowanie dokumentów. Ten wysokiej jakości produkt znajdzie zastosowanie w każdym biurze, a także jako praktyczny i estetyczny artykuł reklamowy.

Segregator z logo firmy

Każdy, kto prowadzi swój biznes, wie, jak ważne jest docieranie z ofertą do potencjalnych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z tymi, którzy już korzystają z naszych usług. Jeśli chcą Państwo komuś przekazać materiały informacyjne – segregator reklamowy z Waszym logo będzie doskonałym rozwiązaniem. Jeśli zamierzacie wręczyć komuś atrakcyjny gadżet, który przyda się w codziennym życiu, a przy okazji nie pozwoli o Was zapomnieć – elegancka okładka na dokumenty będzie świetnym pomysłem.

Krak Druk zaprasza Państwa po spersonalizowane segregatory reklamowe, które wykonamy zgodnie z Waszym zamówieniem, zarówno pod względem nadruku, jak i sposobu mocowania dokumentów oraz wymiaru. Wychodzimy z założenia, że artykuł reklamowy powinien nie tylko przyciągać wzrok, ale też odznaczać się walorami praktycznymi. Dlatego tworzone przez nas produkty są jednocześnie estetyczne i trwałe, przydatne zarówno w biurze, jak i w domowym archiwum.

Korzystamy z najlepszych materiałów – litej tektury, perfekcyjnie zadrukowanego papieru – aby dostarczyć Wam dopracowany w każdym calu, przyjazny w użytkowaniu produkt marketingowy. Segregator reklamowy to profesjonalne wparcie Waszych działań promocyjnych.


Zobacz Segregatory jakie wykonaliśmy!

galeria