Standy reklamowe

Standy reklamowe kartonowe

Szukasz nośnika reklamy, który przyciągnie wzrok każdego potencjalnego klienta?

W ramach naszej oferty, każdy może zaopatrzyć się w trwałe i widoczne standy reklamowe kartonowe i tekturowe. Producent zadbał o jak najwyższą jakość oraz różnorodność, jeśli chodzi o ich rodzaje – dzięki temu, każdy z Was będzie mógł wybrać jak najodpowiedniejszy wariant, który sprawdzi się w Waszej firmie!

Nasze propozycje to ekspozytory w różnych kształtach i rozmiarach. Proponujemy m.in. model półkowy, modułowy czy naładowy. Znaleźć u nas można również propozycje kieszeniowe, a także takie nietypowe, które dobrze sprawdzą się u tych z Was, którzy poszukują czegoś oryginalnego i dostosowanego do Waszych potrzeb.

Jako producent z Krakowa proponujemy współpracę i obsługę na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o projekt. Nasze standy tekturowe i kartonowe oraz ekspozytory reklamowe będą dostosowane zarówno do Waszych potrzeb, jak i do miejsca, w którym docelowo będą się znajdowały.

Idealnym rozwiązaniem są oferowane przez nas standy reklamowe. U nas nabędziesz wiele ich rodzajów, w tym półkowe, modułowe, naladowe, kieszeniowe oraz te bardziej nietypowe (tworzone na życzenie Klienta). Gwarantujemy szybki termin realizacji oraz wysoką jakość produktu końcowego, dzięki której jest on niezwykle wytrzymały i trwały.

Oferujemy standy:

 • reklamowe od form prostych po te najbardziej rozbudowane
 • półkowe
 • modułowe
 • naladowe
 • nietypowe
 • kieszeniowe

   

 • Dobór konstrukcji: projektujemy standy funkcjonalne i ściśle dostosowane do potrzeb zarówno klienta jak i produktu
 • Szybki termin realizacji
 • Wysoką jakość i wytrzymałość

Produkcją zajmujemy się od podstaw: projektujemy konstrukcję standu, wykonujemy projekty graficzne oraz wizualizację ekspozytora. Na życzenie Klienta wykonujemy także prototyp. Cały proces wykonujemy u siebie: od druku przez kaszerowanie, sztancowanie i klejenie. Po produkcji następuje proces dystrybucji. Również w jego przypadku, w zależności od potrzeb Klienta, pakujemy jednostkowo nasze ekspozytory w worki lub pudła kartonowe i rozsyłamy je w miejsca gdzie będą wspierały proces sprzedaży Państwa produktów.

Proponujemy wysoką jakość oraz wytrzymałość naszych produktów, a także szybki termin wykonania Waszego zamówienia.

Ekspozytory

Oferujemy niezbędny element w zakresie wyposażenia obiektów handlowych. Proponowane przez nas ekspozytory stanowią rozwiązanie, które umożliwia efektowną prezentację towaru. Oferujemy konstrukcje na bazie mocnego kartonu. Dzięki temu przedmioty można w pełni poddać recyklingowi. Charakterystyczna forma sprawia również, że całość konstrukcji można w prosty sposób składać i rozkładać. Ułatwia to również ich transport i przewożenie.

Główną zaletą prezentowanych przez nas ekspozytorów jest ich estetyka. Przyciągają uwagę i wzbudzają wśród Klientów zainteresowanie konkretnymi produktami, umiejętnie rozmieszczonymi – z uwzględnieniem potrzeb marketingowych. Przygotowujemy modele z umieszczoną konkretną grafiką, a nawet logo bądź nazwą marki konkretnych produktów. Ponadto wykonujemy również bardzo oryginalne konstrukcje o niestandardowych kształtach.

Materiał z jakiego produkujemy standy to tektura falista czytaj więcej:  https://pl.wikipedia.org/wiki/Tektura

 


Zobacz więcej Standów, które wykonaliśmy!

 

galeria