Paletki kartonowe do makijażu

Specjalizujemy się w produkcji paletek kartonowych lub papierowych do makijażu. Wykonujemy indywidualnie zamówienia, które ustalamy bezpośrednio z Klientem.

Proponujemy między innymi kartonowe do makijażu z:

  • z lusterkiem,
  • bez lusterka,
  • magnetyczne

Wysokiej jakości opakowania na kosmetyki prasowane

Oferujemy papierowe paletki do cieni wykonane metodą druku offsetowego, nadruk sito na materiałach eko. Dodatkowo, nakładamy uszlachetnienia według projektu i wytycznych Klienta. Szczególnie polecamy:

  • różnego rodzaju folie (w tym mat, soft touch, holograficzna czy błyszcząca),
  • wybiórcze lakierowanie UV
  • tłoczenie folią ozdobną na gorąco – metoda Hot Stamping

Szeroki wybór folii – złota, srebrna, złoto różowe czy holograficzna.

Do produkcji dostępnych u nas produktów korzystamy z papierów ozdobnych, papierów barwionych w masie ze strukturą, a także opakowań z papierów ekologicznych. Nasze paletki kartonowe oraz opakowania na kosmetyki prasowane wykonujemy pod indywidualne wymiary wypraski, gilzy kosmetyku. Istnieje możliwość zamówienia wykonania prototypu kartonowej paletki do makijażu.

Lusterka, które używane są do produkcji naszych wyrobów są wykonane ze szkła.

Wszystkie z opakowań tworzymy od podstaw – opracowujemy konstrukcję, wykonujemy projekt graficzny oraz przeprowadzamy czynności produkcyjne.

Paletki kartonowe na cienie – standardowa oferta

Oferujemy szeroką bazę wykrojników dla paletek kartonowych oraz papierowych :

  • na cienie do powiek- na 8,10 i 12 cieni w różnym ułożeniu,
  • na większe wypraski np. na prasowane pudry, róże czy rozświetlacze,
  • magnetycznych – są one uniwersalnym rozwiązaniem, odpowiednim do przechowywania różnej wielkości i kształtów wyprasek w dowolnej konfiguracji.

Wykonujemy również nietypowe konstrukcje kartonowe według wytycznych Klienta. Chętnie pomożemy w doborze wymiarów i konstrukcji, a także materiałów i uszlachetnień. Gwarantujemy, iż współpracując z nami otrzymasz efekt końcowy, który spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby osób korzystających z makijażu. Wszystkie nasze produkty są wykonane w Polsce.

Produkujemy papierowe paletki na cienie w nakładach bardzo dużych ale także mniej liczne partie.

Jeśli powstałyby jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

przykładowa paletka