Owijki paletowe

Owijki paletowe i kosze zasypowe

Owijki paletowe zapewniają dużą powierzchnie reklamowo-informacyjną, służą do efektywnego wyeksponowania produktów ustawionych na paletach. Maja one nie tylko charakter reklamowy ale także dekoracyjny. Idealną kompozycją dla owijki są przekładki paletowe wraz z bocianem, taka kompozycja produktów sprawi, że żaden klient nie przejdzie obojętnie koło Państwa produktów. Wykonujemy owijki reklamowe o różnych rozmiarach: owijki cało paletowe jak i pół paletowe czy ćwierć paletowe. Produkujemy także kosze zasypowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne kształty oraz wymiary takich koszy od prostych po zwężane przy podstawie.

Owijki paletowe – rodzaje

  • cało paletowe – dostosowane na wymiarów euro palety
  • półpalety
  • ćwierć paletowe
  • 1/8 palety

Wybór surowca

  • miękkie
  • twarde

W dzisiejszych czasach, odpowiednia reklama danego produktu jest równie ważna, co jego wysoka jakość czy atrakcyjna cena. Dlatego właśnie owijki paletowe są jednym z najważniejszych narzędzi, które używane są w celu przyciągnięcia wzroku potencjalnego Klienta. Ich atutem jest duża ilość miejsca na intrygującą grafikę, która przekonuje do zakupu. Często zawarte są również informacje o nowych promocjach czy konkursach, które organizowane są przez producentów.

Wysokiej jakości owijki paletowe i kosze zasypowe

W naszej ofercie znajdują się owijki paletowe miękkie oraz twarde, jak i również różne ich rodzaje. Udostępniamy szeroki wybór dostępnych opcji, by mogli Państwo dostosować je do swoich akcji promocyjnych czy reklamowych. Doskonale wiemy, jak ważna jest estetyczna prezentacja wizualna oferowanych produktów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas materiały były najwyższej jakości. Zapraszamy do kontaktu na podany na naszej stronie numer telefonu lub poprzez wiadomość elektroniczną.


Zobacz więcej Owijek paletowych i koszów zasypowych, które wykonaliśmy!

 

galeria