Podkładki korkowe

Podkładki korkowe

Wykonujemy podkładki korkowe o różnorodnych kształtach, wymiarach i grafice. Podstawą tych nietypowych nośników reklamy jest tektura introligatorska 2 mm lub beermat kaszerowane dwustronnie. Całość dodatkowo pokryta folią błysk  zapewnia naszym podkładkom korkowym długotrwałą przydatność do użytku. Proponujemy także inne uszlachetnienia druku naszych produktów. Dzięki posiadanym przez nas szablonom zamawiając realizację u nas obniżacie Państwo koszty. Na życzenie klienta kompletujemy i pakujemy nasze produkty w folię termokurczliwą lub w woreczki. Praktyczne w zastosowaniu podkładki korkowe mogą stanowić gadżet promocyjny lub reklamowy w kawiarni, restauracji czy pubie.

Wykonujemy modele w różnych rozmiarach, o dowolnym wzorze graficznym. Proponowane gadżety doskonale sprawdzą się jako ochrona drewnianych mebli przed zabrudzeniami, porysowaniem bądź śladami od gorącego naczynia. Wysokiej jakości nadruk z uszlachetnieniem jest odporny na wilgoć i wysoką temperaturę. Świetny dodatek na firmowe biurko i nie tylko.

Podkładki korkowe są jedną z najskuteczniejszych oraz najprostszych do rozprowadzenia materiałów reklamowych. Sprawdzą się zarówno jako gratis do innych produktów oferowanych przez Państwa lub jako element akcji promocyjnej w restauracji czy barze lub pubie. Druk na beermacie pozwala na zawarcie zadziwiającej ilości informacji i często są pierwszym powodem, dla którego Klient przejawia zainteresowanie danych produktem lub usługą.

Podkładki korkowe jako element akcji promocyjnej

Oferowane przez nas podkładki korkowe odznaczają się na tle konkurencji najwyższą jakością wykonania, przy jednoczesnym zachowaniu rynkowej ceny. Jesteśmy w stanie uwzględnić praktycznie każdą grafikę, którą Państwo chcieliby umieścić na owych materiałach promocyjnych. Całe zamówienie pakujemy w bezpieczne opakowanie, które gwarantuje nienaruszenie produktów końcowych podczas transportu. Zapraszamy do kontaktu na podany na naszej stronie numer telefonu lub na nasz adres e-mail w celu omówienia szczegółów dotyczących procesu produkcyjnego.


Zobacz Podkładki korkowe, które wykonaliśmy!

galeria